WELCOME CAMBRIDGE (8-18 lat)

WELCOME CAMBRIDGE - egzaminacyjna ścieżka rozwoju Twojego dziecka

WELCOME CAMBRIDGE to ambitna kontynuacja przygody z językiem zakończona egzaminami CAMBRIDGE (poziomy A1-C2).
Kursy mocno wyprzedzające program szkolny (tempo pracy narzuca lektor).
Założeniem tej ścieżki jest przygotowanie do egzaminów szkolnych (8-klasisty, maturalny) i wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, która jest częścią Uniwersytetu w Cambridge.
Więcej o egzaminach CAMBRIDGE, poziomach i powodach dla, których warto je zdawać przeczytasz tu: Oficjalna strona Cambridge English

Kursy na egzaminacyjnej ścieżce rozwoju

EXAM SAVVY EDs (8-12lat)

Nowa, ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, kontynuujących naukę po kursach Teddy Eddie lub innych mocnych kursach przedszkolnych. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.

Etap ten kończy się egzaminem CAMBRIDGE MOVERS A1

Więcej o metodzie Savvy Ed przeczytasz tu: Savvy Ed (8-12lat)

CO DALEJ?

Po programie SAVVY ED uczniowie mogą kontynuować naukę w programie EXAM STARS, który umożliwi przygotowanie się do egzaminu CAMBRIDGE YLE FLYERS A2 lub KET A2. Certyfikat A2 wydawany przez Cambridge jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość języka angielskiego.

EXAM STARS (12-14lat)

Program EXAM STARS został stworzony z myślą o zaawansowanych grupach po programie SAVVY ED (lub innych kursach doprowadzających do zaawansowanego komunikacyjnie poziomu). Wypracowana na wcześniejszych poziomach przewaga komunikacyjna pozwala na harmonijne rozwinięcie uczniów we wszystkich obszarach językowych (słownictwo, gramatyka, wymowa).
Etap ten kończy się na poziomie A2+ z możliwością zdania egzaminu CAMBRIDGE YLE FLYERS A2 lub KET A2 Dzieci są na tym etapie gotowe do zdania egzaminu 8-klasisty

CO DALEJ?

Po programie EXAM STARS uczniowie mogą kontynuować naukę w programie EXAM TEENS, który umożliwi przygotowanie się do egzaminu B1 Preliminary Fs już w klasie 7-8 i dalej do egzaminu B2 First Fs. Certyfikat B1 i B2 wydawany przez Cambridge jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość języka angielskiego.

EXAM TEENS (14-18 lat)

Program EXAM TEENS został stworzony z myślą o zaawansowanych grupach po programie EXAM STARS (lub innych kursach doprowadzających do zaawansowanego komunikacyjnie poziomu). Wypracowana na wcześniejszych poziomach przewaga komunikacyjna i solidny trening zaawansowanych umiejętności językowych na tym etapie rozwoju pozwala na bezstresowe podejście do egzaminu CAMBRIDGE B1 Preliminary Fs i B2 First Fs, które są honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość języka angielskiego.
Charakterystyka kursu
  • skuteczne przygotowanie do egzaminu (8-klasisty, matury podstawowej i egzaminu CAMBRIDGE B1-B2)
  • rozszerzenie zakresu słownictwa
  • zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, jego wymogami, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi
  • rozwinięcie umiejętności komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego
  • techniki pisania różnych typów tekstów
  • wykorzystywanie autentycznych materiałów egzaminacyjnych
  • pomoc w walce ze stresem egzaminacyjnym oraz w osiągnięciu jak najlepszego wyniku na egzaminie
  • gruntowna powtórka wszystkich niezbędnych struktur gramatycznych
  • testy egzaminacyjne z lat poprzednich
  • bezpłatne egzaminy próbne (egzamin 8-klasisty, egzamin maturalny i egzamin CAMBRIDGE)
CO DALEJ?

Po programie EXAM TEENS uczniowie mogą kontynuować naukę w programie EXAM ACADEMY, który umożliwi przygotowanie się do egzaminu C1 Advanced, C2 Proficiency lub Business English

EXAM ACADEMY

Program EXAM ACADEMY został stworzony z myślą o najbardziej zaawansowanych grupach, które chciałyby osiągnąć poziom C1 Advanced i C2 Poficiency. Jest to też propozycja dla osób dorosłych, które wcześniej nie miały okazji podejść do żadnego egzaminu CAMBRIDGE i zdecydowały się to zrobić właśnie teraz.
Program EXAM ACADEMY kierujemy też dla osób, które potrzebują języka specjalistycznego (medyczny, biznesowy, itp.)

BEZPŁATNE PROGRAMY UZUPEŁNIAJĄCE

Program FAST TRACK – dodatkowy ambitny system nauki dla chętnych.
Program HELP TRACK – darmowe korepetycje.
Program TEST TRACK – trening do wybranego egzaminu.