AKREDYTOWANYM

metody

ZAPISZ SIĘ

CERTYFIKOWANE METODY NAUCZANIA

Jesteśmy akredytowanym centrum metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Dzięki stosowaniu sprawdzonych metod gwarantujemy wysoką jakość nauczania w połączeniu z przyjazną i miłą atmosferą.

LEKTORZY UCZĄCY Z PASJĄ

Nasi lektorzy to prawdziwi entuzjaści z pasją do nauczania, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług edukacyjnych.

PRZEMYŚLANA ŚCIEŻKA ROZWOJU

Zaplanowana, przemyślana i przygotowana dla każdego indywidualnie, na podstawie ambitnych, nowoczesnych i sprawdzonych programów nauczania.

EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH

Nasza szkoła posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Eenglish PL277.

DOŁĄCZ DO NAS!

NASZA OFERTA

Wakacje 2021

Egzamin Cambridge

Drodzy Rodzice/Kursanci! Egzamin Cambridge odbędzie się w naszej szkole 26-go czerwca br.

LAT NA RYNKU

SALE

GRUPY

KURSANTÓW

DLACZEGO MY?

Działamy na rynku od 13 lat, a jakość i efektywność naszych metod już została doceniona przez rodziców i instytucje zewnętrzne.

Uczymy certyfikowanymi metodami nauczania Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Dla każdego kursanta indywidualnie zaplanowaliśmy i przemyśleliśmy ścieżkę edukacyjną rozwoju językowego.

Posiadamy wykwalifikowaną, doświadczoną, uczącą z pasją i kreatywną kadrę lektorów.

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications.

Jesteśmy partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

Uczymy nowocześnie i skutecznie z udziałem tablic interaktywnych.

Uczymy języka i kultury.

Tworzymy miłą i serdeczną atmosferę na zajęciach.

Wzięliśmy udział w półrocznej Akademii Właściciela organizowanej przez Personal Training Institute i uzyskaliśmy znak jakości Talent Friendly Company. Oznacza on, że nasza szkoła jest nieustannie wpierana przez wykfalifikowanych trenerów, posiadamy narzędzia poprawiające efektywność pracy szkoły i jakości nauczania a nasz zespół systematycznie szkoli się i podnosi swoje kompetencje.

Nawiązaliśmy współpracę z innymi szkołami rozsianymi po całej Polsce, aby wspólnie się rozwijać, wymieniać doświadczeniami i rozwiązywać problemy.