Egzamin 8-klasisty i Matura Booster

E8 i MATURA BOOSTER

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty (dla klas 7-8) i MATURY (kursanci szkoły średniej od klasy 1).

Długość zajęć:

1x75minut + 15 bezpłatnych indywidualnych konsultacji egzaminacyjnych

Egzamin 8-KLASISTY i MATURALNY to poważna sprawa, dlatego poważnie do niego podejdziemy, obiecujemy przygotowanie na szóstkę i otwarte drzwi do wymarzonej szkoły średniej lub na wybrane studia.

Kto prowadzi zajęcia?

Tylko wykwalifikowana kadra posiadająca wiedzę i doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów.

O zajęciach?

Kurs ten zaplanowaliśmy tak, by był efektywny, skuteczny, ciekawy, angażujący, pełen nowoczesnych materiałów dydaktycznych, multimedialnych i ogromnej dawki dobrej zabawy.
Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie do egzaminu ale w taki sposób by WELCOME Kursanci potrafili również wykorzystać nabytą wiedzę poza egzaminem i komunikowali się w języku obcym bez problemów.

Dlaczego zajęcia trwają 1x75minut?

W grupach kontynuujących, nasi kursanci są już gotowi do egzaminu – potrzebujemy wyłącznie doszlifowania kilku elementów.
Czas 75 minut pozwala nam doskonale powtórzyć, usystematyzować wiedzę zdobytą w szkole lub na naszych zajęciach, dokładnie wyjaśnić wszystkie zagadnienia i uzupełnić ewentualne braki.

Jaki jest nasz sposób na sukces? Czego NIE będziemy robić na tym kursie? A co zaproponujemy w zamian?

O zajęciach?
NIE będziemy skupiać się na samych arkuszach egzaminacyjnych i uczyć wyłącznie schematów rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Położymy nacisk na kompetencje, które realnie są uczniom potrzebne.

NIE będziemy pracować z repetytorium, przerabiając dział za działem. Wykorzystamy materiały bogate w kreatywne rozwiązania. Przygotowanie do egzaminu powinno sprawiać radość i angażować każdego uczestnika kursu.

NIE będziemy wymagać nauki słówek na pamięć – WSZYSTKIE poznane wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane do produkcji językowej.

NIE będziemy robić zadania po zadaniu, wyjaśniać ich i iść dalej – każdemu ćwiczeniu z podręcznika damy nowe życie – będzie bardziej angażująco i efektywnie, dzięki czemu przygotowanie do egzaminu będzie skuteczne, a uczniowie będą uczyć się komunikacji.

NIE pominiemy części “writing” tylko dlatego, że uczniowie nie lubią tego elementu. Maksymalnie go urozmaicimy i zrobimy wszystko by nasi kursanci go pokochali i na egzaminie zdobyli maksymalna ilość punktów.

TAK jak na każdym innym kursie, tak i tu, nasi kursanci będą dużo mówić po angielsku.

A co jeśli jestem w klasie 8 lub maturalnej, a biorę udział w kursie Cambridge? Czy poradzę sobie na egzaminie?

Oczywiście
Egzaminy Cambridge reprezentują dużo wyższy poziom zaawansowania i w przypadku tych grup, powtórka do egzaminu 8-klasisty/matury nie jest potrzebna. Jesteście gotowi już od dłuższego czasu
Ale jeśli chcesz czuć się spokojniej i nabyć większej egzaminacyjnej pewności siebie, zapraszamy na dodatkowe bezpłatne indywidualne konsultacje, w trakcie których będziesz rozwiązywał testy 8klasisty/maturalne, niezależnie od przygotowania do certyfikatu międzynarodowego.
WELCOME TEAM