Uczymy

300

kursantów

Godziny otwarcia

Pon - Pt 15.00 - 20.00

+48 604 357 226

 

O szkole

“Budujemy językową pewność siebie.”

Witamy w Szkole Językowej WELCOME

NASZA MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

Szkoła Językowa WELCOME została stworzona z ogromnej pasji do nauczania języka angielskiego.

Wierzymy, że znajomość języków obcych to fundament dobrej edukacji i klucz do sukcesu niemal w każdej dziedzinie życia. Umiejętność płynnego komunikowania się w języku obcym daje ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, otwiera drzwi do kariery i sprawia, że możemy realizować swoje cele i marzenia.

Jaka misja nam przyświeca?

Naszym celem jest bycie najlepszą i najbardziej nowoczesną szkołą językową w regionie, która cieszy się popularnością i wysokim zaufaniem Słuchaczy.

Pomagamy dzieciom i młodzieży budować językową pewność siebie i spełniać zawodowe marzenia, poprzez nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz wysokie wyniki międzynarodowych egzaminów CAMBRIDGE.

Chcemy, aby dzieci pokochały naukę języka angielskiego i czerpały z niej dużo radości. Motywujemy ich do rozwoju osobistego i codziennego progresu metodą małych kroków.

Pragniemy widzieć usatysfakcjonowanych rodziców, którzy widzą postępy i uśmiech na twarzy swojego dziecka.

Pragniemy, aby nasza szkoła była miejscem wszechstronnego rozwoju. Ucząc języków, uczymy również praktycznych  umiejętności życiowych, takich jak kreatywność, krytyczne myślenie, wyrażanie opinii, budowanie relacji, strategie uczenia się i współpraca w zespole.

Wizja i wartości Szkoły WELCOME

Opracowaliśmy ścieżkę edukacyjna dla naszych słuchaczy, której założeniem jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki, najlepiej na etapie przedszkolnym, a potem wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, która jest częścią Uniwersytetu w Cambridge.

Aby osiągnąć sukces stawiamy na indywidualne podejście do każdego Słuchacza, odpowiednio dobieramy lektorów i czuwamy nad rozwojem języka i zadowoleniem klienta przez cały proces nauki. Wierzymy, że szkoła powinna być miejscem przyjaznym, w którym Słuchacz będzie czuł się bezpiecznie.

Ucząc, przekazujemy Naszym Słuchaczom wartości, które nam przyświecają. Wierzymy, że rozwój,  uczciwość, odpowiedzialność, szacunek dla drugiego człowieka,  pracowitość i rzetelność powinny stanowić ważny fundament w życiu człowieka.

Kierujemy się zasadą: Gdy usłyszę, zapomnę, Gdy usłyszę i zobaczę, zapamiętam, Gdy usłyszę, zobaczę i porozmawiam, zrozumiem, Gdy usłyszę, zobaczę, porozmawiam i zrobię, zdobędę sprawność i wiedzę.

Dla kogo jest Nasza Szkoła?

dla dzieci i młodzieży, która radzi sobie z angielskim w szkole i chce poszerzyć swoją wiedzę, w nowoczesny i skuteczny sposób,
dla tych, którzy chcą nabyć kompetencje zbliżone do native speakera bez wyjazdu za granicę,
dla Rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko zaczęło przejmować odpowiedzialność za swoją naukę, nabywać wiedzę świadomie i czerpać z tego przyjemność i satysfakcję,
dla Kursantów, którzy chcą w przyszłości bliskiej lub dalszej zdobyć prestiżowy, międzynarodowy certyfikat CAMBRIDGE,
dla tych, którzy nie szukają korepetycji i wsparcia tylko w bieżącym materiale szkolnym,
dla osób, które chcą się bawić językiem i mówić po angielsku już od pierwszych zajęć,
dla Rodziców, którzy chcą otrzymywać informację zwrotną na temat zaliczonych ważnych elementów zajęć,
dla młodzieży chcącej kroczyć najlepszą ścieżką edukacyjną w Polsce,
dla Rodziców, którym zależy na najlepszej edukacji językowej ich pociech, poszukującym dla dziecka zajęć ambitnych, a jednocześnie interesujących dla współczesnych dzieci i młodzieży.
Zapraszamy
Loading