“Budujemy językową pewność siebie.”

Joanna Masłowska-Wódkiewicz

Witamy w Szkole Językowej WELCOME

Szkoła Językowa WELCOME została stworzona z ogromnej pasji do nauczania języka angielskiego.

Wierzymy, że znajomość języków obcych to fundament dobrej edukacji i klucz do sukcesu niemal w każdej dziedzinie życia. Umiejętność płynnego komunikowania się w języku obcym daje ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, otwiera drzwi do kariery i sprawia, że możemy realizować swoje cele i marzenia.

Oferujemy zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia oraz młodzieży. Z nami nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem obcym, przygotujesz się do egzaminów CAMBRIDGE na każdym poziomie i nawiążesz nowe, ciekawe znajomości. Pokonasz strach przed mówieniem oraz poprawisz komunikację w języku obcym.

Dla kogo jest Nasza Szkoła?

Dla Rodziców, którym zależy na najlepszej edukacji językowej ich pociech.
Dla tych, którzy zrazili się do nauki angielskiego i chcą zacząć uczyć się języka z przyjemnością.
Dla osób, które są ciekawe świata.
Dla dzieci i młodzieży, która radzi sobie z angielskim w szkole i chciałaby poszerzyć swoją wiedzę, wyprzedzić program szkolny.
Dla osób, które nie chcą uczyć się w standardowy sposób (gramatyka, podręczniki itp.)
Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Dla tych, którzy nie szukają korepetycji i wsparcia tylko w bieżącym materiale szkolnym.
Dla tych którzy chcą w przyszłości bliskiej lub dalszej zdobyć prestiżowy, międzynarodowy certyfikat CAMBRIDGE.
Dla osób, które nie uczą się tylko po to by zdać i zapomnieć.
Dla Rodziców, którzy chcą po każdych zajęciach widzieć uśmiech swojego dziecka uczęszczającego na kurs językowy.
Dla wszystkich, którzy chcą uczyć się w nowoczesny i skuteczny sposób.
Dla tych, którzy chcą nabyć kompetencje zbliżone do native speakera bez wyjazdu za granicę.
Dla osób, które chcą się bawić językiem i mówić po angielsku już od pierwszych zajęć.
Rozpocznij efektywną naukę już teraz.