Uczymy

250

kursantów

Godziny otwarcia

Pon - Pt 10.00 - 20.00

+48 604 357 226

 

Edward’s League

EDWARD’S LEAGUE to licencjonowana ścieżka rozwoju językowego

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/edwards-league/
Z dumą chcemy ogłosić, że zdobyliśmy licencję na metodę Edward’s League będącą kontynuacją najlepszej ścieżki egzaminacyjnej w Polsce.
Już we wrześniu zapraszamy Państwa dzieci do „elitarnej Ligii Edwarda”

Dla kogo jest kurs metodą Edward’s League?

Kurs adresowany jest uczniom ambitnym, którzy ukończyli kurs Savvy Ed i są gotowi na poznanie prawdziwego, naturalnego angielskiego.

Czym różni się Edward's League od innych metod nauczania?

Cała metodyka kursu ma jasno sprecyzowany cel: komunikacja!

Ogromny nacisk kładzie na nauczanie prawdziwego, naturalnego/autentycznego angielskiego (tzw.Real English).

W Metodzie Edward’s League nie ma miejsca na sztucznie uproszczone wypowiedzi – wszystko opiera się na spersonalizowanym i poprawnym gramatycznie języku native speakerów.

Co osiągną Kursanci należący do elitarnej Ligii Edwarda?

 • Zostaną z sukcesem przygotowani do międzynarodowych Egzaminów Cambridge English A2 Key for Schools i B1 Preliminary for Schools
 • W metodzie EDWARD’S LEAGUE kierujemy się powiedzeniem „kropla drąży skalę.” Uczniowie dzięki starannie zaplanowanym doświadczeniom językowym, będą w stanie bez nadmiernego wysiłku opanować obszerny i trudny materiał, często nieosiągalny dla rówieśników! Zakończą kurs mówiąc po angielsku bez oporów, zachowując przy tym wszystkie zasady poprawnościowe.

Połączenie prezentowanych podejść praktykujemy już od etapu Teddy Eddie, aczkolwiek tym razem będziemy realizować je w nowym stylu! Wprowadzimy elementy autentycznego języka native speakerów.

Zestaw kursanta to:

 • LESSON BOOK – książka, z która uczeń będzie pracować na zajęciach;
 • HOME BOOK – książka ćwiczeń, w której uczeń będzie na bieżąco sprawdzał swoje umiejętności, a także otrzyma informację zwrotną od lektora;
 • HOMEWORK SITE – zadania domowe online, które przy pomocy nowoczesnych technologii umożliwią pełne opanowanie materiału w przyjazny sposób;
 • READER – książka z wciągającymi opowiadaniami, ucząca przyjemności obcowania z dłuższym tekstem w języku obcym

Struktura kursu:

Ilość poziomów: 3

Częstotliwość zajęć: 2 razy po 60 min. tygodniowo + 15 konsultacji egzaminacyjnych

Długość kursu: 30 tygodni

Liczebność grupy: standardowo 7-10 osób

Rozpoczęcie kursu: druga połowa września

Zakończenie kursu: po wyczerpaniu 60h zajęć

Poziomy:

Program nauczania:

 • materiał  nauczania obejmuje poziomy A2- B1+ wg Rady Europy
 • program wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych
 • kompatybilny z poziomami testów Cambridge dla dzieci i młodzieży
 • rozwija wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i w szczególności mówienie

Ocena i certyfikacja:

 • Dyplom wraz z opisem poziomu wg Rady Europy na zakończenie każdego kursu.
 • Rzetelny system ewaluacji postępów na zasadzie zaliczeń
 • Monitorowanie standardu kursu przez metodyka.
 • Bieżące informacje dla rodziców: informacje w dzienniku elektronicznym, testy próbne i oficjalne testy Cambridge, zdjęcia i nagrania z zajęć.

Rola rodzica i zadania domowe:

Będziemy w stanie zrealizować kurs Edward’s League i zapewnić Wam wspaniałe efekty nauczania, ale pod warunkiem rzetelnej współpracy. Porozumienie w relacji lektor-uczeń-rodzić będzie kluczowe. W Edward’s League będziemy dążyć do tego, aby kursant zaczął przejmować odpowiedzialność za swoją naukę, aby nabywał wiedzę świadomie, czerpał  z tego przyjemność i satysfakcję. Dlatego to właśnie jego w pierwszej kolejności będziemy informować o wynikach, poczynionych postępach lub ich braku. Rodzice otrzymają natomiast informację zwrotną zawsze wtedy, gdy sytuacja będzie tego wymagać. Mogą także liczyć na raporty semestralne.

Co mówią rodzice?

Co może powiedzieć 12-latek o zajęciach w szkole i poza nią? Że są „fajne”, że „jest fajnie” i tyle. Ale mój syn pytany o naukę języka angielskiego do tradycyjnej odpowiedzi prawie wszystkich nastolatków dodaje jeszcze „bardzo”. W całości brzmi więc to tak: „Zajęcia angielskiego Edward’s League są bardzo fajne”. To słowo „bardzo”, spontanicznie wypowiedziane, mówi jednak o nich wiele dobrego. Co konkretnie? Tego już nie ustalę, ale mam własne obserwacje. Po pierwsze Mikołaj z przyjemnością uczestniczy w zajęciach. Po drugie priorytetowo odrabia zadanie domowe z języka angielskiego. Po trzecie skrupulatnie się z nich rozlicza. Po czwarte, i chyba najważniejsze, bardzo ucieszyła go kartka przekazana mu przez nauczyciela z informacją, że jest super. Ten komplement miał krótkie uzasadnienie i to ono dało mu najwięcej radości. Nie kontroluję na bieżąco postępów Mikołaja w nauce języka angielskiego. Nie chcę i nie zamierzam. Nie muszę też pytać, czy zajęcia mu się podobają. Czasem to robię, bo miło usłyszeć, że coś na tym świecie jest „bardzo fajne”.

Mama Mikołaja

Edward’s League to idealna metoda nauczania języka angielskiego dla mojej 11-letniej córki. Jest doskonałą kontynuacja wcześniejszej naszej ścieżki nauki: Teddy Eddie, Savvy Ed. Jesteśmy zachwyceni efektami! Dziecko tak naturalnie wszystko przyswaja, niezwykle umiejętnie z tego korzysta, ćwiczy wszystkie kompetencje językowe jednocześnie: mówi, pisze, czyta, słyszy i rozumie. Na dodatek Edward’s League uczy dyscypliny i samodzielnej pracy. Laura jest doskonale „zaopiekowana” językowo, a efekty często przechodzą moje wyobrażenia. Jako rodzic i nauczyciel innego języka obcego mogę ją szczerze polecić innym dzieciom.

Mama Laury

Co mówią uczniowie?

W Edward’s League podobają mi się niektóre metody typu „Tails” oraz cała strona z zadaniami domowymi Homework Site. Wszystko ma taka poważną oprawę, ale potem jest całkiem nieźle.

Szymon

Lekcje Edward’s League podobają mi się, ponieważ bardzo różnią się od lekcji w szkole. Jest dużo gier i nie trzeba siedzieć cały czas w ławce.

Natalia

Jak widziałam okładkę Edwarda, to myślałam, że to będzie bez humoru, a jest odwrotnie. W szkole dopiero jesteśmy na present simple, a tutaj wszystkie ważne czasy już przerobiliśmy.

Paulina

Moim zdaniem Edward’s League jest super, ponieważ zajęcia są ciekawe, wesołe i się nie nudzą. Książki są dobrze zrobione, przez co łatwo się z nich korzysta, a dodatkowo uczymy się dużo różnych rzeczy. Gorąco polecam.

Tymek

Najbardziej w kursie Edward’s League podoba mi się sposób nauczania. Mamy supernauczycielkę, potrafi żartować i dobrze nas uczy. Nauczyłam się tu o wiele więcej niż w szkole i za to kocham tę metodę.

Maja

Cennik kursów Edward’s League 2022/2023

Kurs

W cenie

Wysokość 9 miesięcznych rat

Edward’s League
grupy: do 10 osób

 • 2×60 minut/ tydzień
 • 60 zajęć/rok
 • aplikacja HOMEWORK SITE
 • 15 indywidualnych konsultacji w ramach wybranych programów:
  FAST TRACK – dodatkowy ambitny system nauki dla chętnych.
  HELP TRACK – darmowe korepetycje.
  TEST TRACK – trening do wybranego egzaminu.
 • Pakiet Edukacyjny

365zł
Cena obejmuje Pakiet Edukacyjny (koszt pakietu kursanta i aplikacji multimedialnej, rezerwacji miejsca w grupie)
Sprawdź co ma wpływ na cenę naszego kursu: kliknij

Cała naprzód! Czas rozpocząć Edward’s League!

Loading