Help Track

HELP TRACK – darmowe, grupowe korepetycje w formie konsultacji z lektorem poza czasem zajęć

Potrzebujesz pomocy z angielskim?

Oferujemy Ci korepetycje GRATIS!

W ramach darmowego programu HELP TRACK otrzymasz:
pomoc w rozwiązywaniu problemów językowych w szkole publicznej
pomoc w nadrobieniu zaległości w szkole publicznej oraz na kursie
indywidualne podejście
dodatkowe ćwiczenia

RODZAJE HELP TRACKA

FIRST AID

ogólna pomoc w razie problemów, także nadrabianie materiału z powodu nieobecności

TEST REPAIR

wskazówki i pomoc w przygotowaniu do poprawki testu; zdawanie testu poprawkowego

SCHOOL TROUBLE

pomoc w razie problemów w szkole publicznej, wytłumaczenie zagadnień, zadanie dodatkowych ćwiczeń

JAK TO DZIAŁA?

W październiku kursanci poznają terminy grupowych konsultacji, z których może każdy skorzystać w przypadku napotkanych trudności językowych.
Przez cały rok szkolny lektorzy prowadzący lub rodzice zgłaszają metodykowi kursantów z konkretnymi problemami. Pomagamy kursantom, jeśli mają problem z zaliczeniem jakiegoś testu lub byli nieobecni na zajęciach. Każdorazowo lektor/rodzic przekazuje informacje opiekunowi programu, z jakim zagadnieniem kursant ma problem, czyli jak mu pomóc.
Na umówioną godzinę przychodzi maksymalnie 10 uczestników jednocześnie.
Kursanci muszą z wyprzedzeniem (co najmniej 24h) zgłosić swój udział w HELP TRACK – mailowo lub przez e-dziennik.
Prowadzący HELP TRACK wspiera, daje dodatkowe materiały, monitoruje wykonywanie zadań uczestników, wyjaśnia napotkane trudności a praca leży po stronie ucznia.