Fast Track

FAST TRACK – program akademicki dla zaangażowanych (bezpłatny dodatek do kursu).

Jeśli jesteś ambitny, systematyczny i wiesz, że stać Cię na więcej, trafiłeś w dobre ręce!
Oferujemy Ci Twój FAST TRACK do sukcesu!
program akademicki dla zaangażowanych
bezpłatny dodatek do Twojego kursu
system indywidualnych zaliczeń
szybsze postępy w nauce
większe poczucie sukcesu

WYBIERZ SWÓJ RODZAJ FAST TRACK

BOOK WORM

jeśli chcesz rozwinąć umiejętność czytania, poznać wiele nowych słów, przyswajać i utrwalać naturalne wzory zdaniowe; czytanie książek i artykułów

TIC TOC STAR

jeśli jesteś fanem tic toc, chcesz tam komentować i nagrywać po angielsku

GRAMASTER

jeśli chcesz być mistrzem gramatyki i pisać testy na maksymalne ilości punktów; program systematyzuje i uzupełnia wiedzę o zagadnieniach gramatycznych; rozwiązywanie zadań i testów

PEN MASTER

jeśli chcesz rozwinąć umiejętność pisania; pisanie wspomaga umiejętność wyrażania się i budowania zdań w języku obcym, wspomaga zatem umiejętności komunikacyjne

WORD JUGGLER

jeśli chcesz poznać nowe zasoby słownictwa i umieć użyć je w zdaniach; uczenie się nowych słów, poznawanie ich kontekstów, rozwiązywanie zadań na słownictwo

TOP TRANSLATOR

jeśli chcesz uczyć się języka poprzez tłumaczenie, które wspomaga umiejętność wyrażania się w języku obcym; uczy słownictwa i gramatyki w sposób naturalny; tłumaczenie tekstów piosenek, wierszy, itp.

MEMORY POWER

świetne ćwiczenie dla dzieci, które poprzez uczenie się na pamięć piosenek, wierszy, czy opowiadań uczą się słownictwa, budowy zdania i uaktywniają je poprzez recytację

ART IN ENGLISH

jeśli lubisz wyzwania artystyczne i chcesz je połączyć z językiem angielskim; wszelkiego rodzaju projekty z językiem angielskim, plakaty, książeczki, komiksy, ozdoby itp.

MASTER CHEF

jeśli lubisz gotować i chcesz to połączyć z językiem angielskim;

AROUND THE WORLD

jeśli Twoja pasją są podróże, interesujesz się kulturą krajów anglojęzycznych, chcesz dowiedzieć się więcej o krajach, w których mówi się w języku angielskim.

NA CZYM TEN FAST TRACK POLEGA?

Program trwa od listopada do kwietnia.
Zapisy rozpoczniemy w październiku. Kursanci wybierają 1-2 kategorie zadań i poznają terminy dyżurów opiekunów programu.
Fasttrakowicze na pierwszym spotkaniu otrzymują kartę zaliczeń PASS SHEET, którą jak studencki indeks muszą nosić ze sobą na zajęcia. Każdorazowo odnotowujemy obecności kursantów podczas dyżurów (raz na 2 tygodnie, dyżury będą odbywać się stacjonarnie lub online o czym zadecydujemy w październiku dopasowując formę do możliwości dotarcia kursantów do szkoły w czasie dyżuru opiekuna programu).
Podczas dyżurów, opiekun programu wpisuje kolejne zadania i sprawdza wykonanie poprzednich.
W trakcie dyżuru uczestnicy wchodzą pojedynczo na ok 5-10minut (w celu otrzymania zaliczenia).
Założeniem programu jest motywowanie kursantów, inspirowanie i rozwijanie ich pasji dlatego osoba prowadząca zadba o to, by zadania nie były zbyt męczące, a raczej przyjemne, choć systematyczne.
Za każde zaliczone zadanie opiekun programu wkleja kursantowi do karty zaliczeń naklejkę stopera lub podpisuje zaliczenie w karcie zaliczeń.
Aby zaliczyć program, kursant musi zebrać tyle zaliczeń, ile jest miejsc na PASS SHEET (max 15).
Po uzyskaniu wszystkich zaliczeń w kwietniu kursant oddaje opiekunowi programu swój PASS SHEET do zatwierdzenia (przybijamy na nim firmową pieczątkę).
Na ostatnim oficjalnym spotkaniu, uczestnik programu zostaje nagrodzony upominkiem/dyplomem za udział.
Laureatów FAST TRACK publikujemy na stronie internetowej, profilach społecznościowych i wywieszkach na tablicach ogłoszeń.