Test Track

TEST TRACK - dodatek do kursu wspierający przygotowanie do egzaminów

Bezpłatny dodatek do kursu dla osób, które w bieżącym roku podejdą do jednego z egzaminów z języka angielskiego. Obejmuje przygotowanie do danego typu zadań, rozwiązywanie testów i nadrabianie braków w konkretnych umiejętnościach.

INFORMACJE TECHNICZNE

Program trwa od listopada do kwietnia.
Testttrakowicze na pierwszym spotkaniu otrzymują kartę zaliczeń PASS SHEET, którą jak studencki indeks muszą nosić ze sobą na zajęcia. Każdorazowo odnotowujemy obecności kursantów podczas dyżurów (raz na 2 tygodnie, dyżury będą odbywać się stacjonarnie lub online o czym zadecydujemy w październiku dopasowując formę do możliwości dotarcia kursantów do szkoły w czasie dyżuru opiekuna programu).
Zapisy rozpoczynamy w październiku.
Kursant wykonuje na zaliczenie kompletne testy do danego egzaminu lub też jego części, np. te bardziej problematyczne dla uczestnika, lub inny zestaw ćwiczeń potrzebnych uczestnikowi.
Kursant przed rozpoczęciem programu zakupuje we własnym zakresie testy egzaminacyjne.

RODZAJE TEST TRACKA

8TH GRADE TRACK