Teddy Eddie START

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/teddy-eddie

Opis kursu

Teddy Eddie START to bardzo pieczołowicie zaplanowany kurs angielskiego dla dwulatków i dla trzylatków. Dzieci nie tylko poznają pierwsze słowa w języku obcym; ten nasz misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w języku obcym, tak aby jego nauka była dla dziecka jak najbardziej naturalna (dlatego zajęcia polegają głównie na zabawach językowych).

Chociaż zabawy po angielsku dla tak małych dzieci to prawdziwe wyzwanie, nasi specjalnie do tego przeszkoleni lektorzy są w stanie mu sprostać. Angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się ze zdaniami w języku obcym: w piosenkach, wierszykach i historyjkach. Nauka angielskiego z TEDDY EDDIE to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie START?

Dla rodziców planujących rozwój językowy swojego dziecka, już w tym najmłodszym sektorze wiekowym, polecamy nasz kurs Teddy Eddie START. To bardzo pieczołowicie zaplanowany język angielski dla dwulatka i dla trzylatka. Dzieci poznają nie tylko pierwsze słowa w języku obcym; ten nasz misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była jak najbardziej dla dziecka naturalna – zajęcia to głównie zabawy językowe.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie START?

Chociaż zabawy po angielsku dla 2 latków czy dla 3 latków to prawdziwe wyzwanie, nasi specjalnie do tego przeszkoleni lektorzy bez problemu są w stanie mu sprostać. Nasz angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się z angielskimi zdaniami: w piosenkach, wierszykach i historyjkach. Nauka angielskiego dla 2 latka czy 3 latka z Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Rodzice często pytają, czy czeka ich również praca z dzieckiem w domu. Wiemy, że jakikolwiek przejaw zainteresowania rodzica kursem języka angielskiego dziecka ma pozytywny wpływ na efekty nauczania. Jednak jeśli chodzi o „pracę” z dzieckiem w domu, to musimy wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby dzieci w tym wieku. To jeszcze nie szkoła, mamy więc kilka dobrych lat, zanim dziecko pozna prawdziwą sformalizowaną naukę, czy dowie się, co to są zadania domowe.

Angielski dla 3 latka w domu wprowadza się przez zabawę, którą my, jako twórcy metody, również zaplanowaliśmy! Stąd też w zestawie dziecka umieściliśmy Poradnik dla Rodziców, książkę, która poprowadzi mamę i tatę przez kurs maluszka, wyjaśni, w jaki sposób wypatrywać pierwszych postępów dziecka i jak na nie wpłynąć. Absolutnie najważniejszymi komponentami zestawu kursanta Teddy Eddie START są: nagrania oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw, w której maluszek znajdzie proste ćwiczenia, również z nagraniami w języku obcym. Pilnowanie, aby dziecko regularnie korzystało z tych komponentów, jest najważniejszym zadaniem rodzica

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

• poziom: początkujący
  • wiek: 2-3 lata
  • używamy naprzemiennie księgi zielonej lub pomarańczowej
  • zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut lub 2 razy w tygodniu po 25 minut
  • grupy: do 8 osób

Co zawiera bogaty Pakiet Edukacyjny Teddy Eddie START?

• oryginalny, pełen treści podręcznik
  • szczegółowy poradnik dla rodzica zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu
  • dostęp do edukacyjnej aplikacji Placu Zabaw pełnej gier i zabaw online klik
  • sekretna książeczka
  • kolorowa teczka

Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Więcej informacji o metodzie TEDDY EDDIE zajdziesz tutaj: WELCOME KIDS (3-7lat)