NASZA MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

“Kiedy zmienisz sposób, w jaki widzisz świat, możesz zmienić świat, który widzisz”.  Rafał Ohme

Szkoła Językowa WELCOME została stworzona z ogromnej pasji do nauczania języka angielskiego.

Wierzymy, że znajomość języków obcych to fundament dobrej edukacji i klucz do sukcesu niemal w każdej dziedzinie życia. Umiejętność płynnego komunikowania się w języku obcym daje ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, otwiera drzwi do kariery i sprawia, że możemy realizować swoje cele i marzenia.

Misją Naszej szkoły jest:

• zapewnienie wszystkim kursantom edukacji językowej na najwyższym poziomie,
  • przygotowanie Słuchaczy do efektywnej, poprawnej i swobodnej komunikacji w obrębie różnych specjalności biznesowych i w rozmaitych sytuacjach z życia zawodowego i prywatnego,
  • nacisk na praktyczne posługiwanie się językiem już od podstawowych poziomów zaawansowania,
  • pomoc w przełamywaniu barier językowych i osiąganiu celów językowych,
  • rozwijanie i wzmacnianie w Słuchaczu pozytywnych cech jego osobowości, co doprowadzi do budowania pewności siebie,
  • przekazywanie materiału dydaktycznego w sposób interesujący, w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania,
  • uświadamianie, że nauka to nie tylko książki ale przede wszystkim świetna zabawa;

Założeniem kursów dla dzieci jest połączenie prawdziwej, efektywnej, komunikacyjnej nauki języka z doskonałą zabawą. Chcemy, aby dzieci pokochały naukę języka angielskiego i czerpały z niej dużo radości. Chcemy także widzieć usatysfakcjonowanych rodziców, którzy widzą postępy i uśmiech na twarzy swojego dziecka.

• Pomoc Słuchaczom w osiąganiu najlepszych wyników w szkole, na egzaminach, które bardzo często stanowią przepustkę do najlepszych szkół, uczelni, firm oraz instytucji i tym samym rozwoju kariery. Współpracując z autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PL277 przeprowadzamy w naszej szkole wszystkie egzaminy CAMBRIDGE,
  • motywowanie do rozwoju osobistego i codziennego progresu metodą małych kroków,
  • maksymalne wykorzystanie każdej minuty zajęć,
  • cykliczne szkolenia dla pracowników, w trakcie których poszukujemy nowych rozwiązań w dziedzinie nauczania i nowych sposobów wspierania rozwoju Słuchaczy,

WIZJA

Naszą ambicją jest, aby  każdy uczeń WELCOME  swobodnie porozumiewał się w języku obcym, mając pełen komfort i pewność siebie w kontaktach ze światem.

Opracowaliśmy ścieżkę edukacyjna dla naszych słuchaczy, której założeniem jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki, najlepiej na etapie przedszkolnym, a potem wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, która jest częścią Uniwersytetu w Cambridge.

– Pragniemy, aby nasza szkoła była miejscem wszechstronnego rozwoju, a więc ucząc języków uczymy również praktycznych  umiejętności życiowych, takich jak kreatywność, krytyczne myślenie, wyrażanie opinii, budowanie relacji, strategie uczenia się i współpraca w zespole. Dodatkowo przekazujemy Naszym Słuchaczom wartości, które nam przyświecają. Wierzymy, że uczciwość, odpowiedzialność, szacunek dla drugiego człowieka,  pracowitość i rzetelność powinny stanowić ważny fundament w życiu człowieka.

Aby osiągnąć sukces stawiamy na indywidualne podejście do każdego Słuchacza, odpowiednio dobieramy lektorów i czuwamy nad rozwojem języka i zadowoleniem klienta przez cały proces nauki. Wierzymy, że szkoła powinna być miejscem przyjaznym, w którym Słuchacz będzie czuł się bezpiecznie,

Kierujemy się zasadą: Gdy usłyszę, zapomnę, Gdy usłyszę i zobaczę, zapamiętam, Gdy usłyszę, zobaczę i porozmawiam, zrozumiem, Gdy usłyszę, zobaczę, porozmawiam i zrobię, zdobędę sprawność i wiedzę.

PONADTO ATUTEM NASZEJ SZKOŁY SĄ MAŁE GRUPY LICZĄCE OD 8-10 UCZESTNIKÓW CO ZNACZNIE ZWIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ NAUCZANIA I UMOŻLIWIA WSZYSTKIM KURSANTOM CZYNNY UDZIAŁ W KAŻDEJ LEKCJI.

Naszym celem jest bycie najlepszą szkoła językową w regionie, która cieszy się popularnością i wysokim zaufaniem Słuchaczy.

Zapraszamy Cię do naszej szkoły!