Rekomendacja

Tworząc metodę Teddy Eddie, ja i moje koleżanki miałyśmy w głowach jeden cel: wysoka jakość nauczania połączona z zabawą i przyjemnością – tworzyłyśmy w końcu program dla dzieci.

„Wypuszczając” naszego Misia w świat, czyli udostępniając go innym szkołom językowym, bardzo zadbałyśmy o to, żeby ta jakość i efekty nauczania były takie same jak w naszych macierzystych szkołach i aby Eddie kojarzył się z najwyższym standardem. Dlatego też co roku lekcje Teddy Eddie w całej Polsce są nagrywane, oglądane przez nas i oceniane, z wykorzystaniem bardzo solidnego (żeby nie powiedzieć „wyśrubowanego”) standardu.

Cudowną sprawą jest gdy oglądamy fantastyczną lekcję prowadzoną z pieczołowitym zastosowaniem się do naszych sugestii, ale również z osobistym zaangażowaniem lektora w każdy jej moment. Kiedy dzieci żywo reagują, mówią pełnymi zdaniami, opowiadają historyjki, naturalnie rosną i dojrzewają z językiem obcym który… nie jest już właściwie obcy. Takie właśnie lekcje mamy przyjemność oglądać rok w rok w szkole WELCOME. Pasja właścicielki i wszystkich lektorów, połączona z pasją z której zrodził się Teddy Eddie daje to o co nam chodziło.

Dlatego z najwyższą przyjemnością chciałabym pogratulować Państwu wyboru szkoły językowej, jako mama wiem, że inwestycja w edukację dziecka jest ważną sprawą i tutaj trzeba zaufać najlepszym. Dlatego z całego serca polecam kursy językowe w szkole Welcome, pod jakością jaką tutaj obserwuję mogę się podpisać obiema rękami (oraz odbiciem misiowej łapki).

autorka metody Teddy Eddie

Aleksandra Komada