Uczymy

270

kursantów

Godziny otwarcia

Pon - Pt 10.00 - 20.00

+48 604 357 226

Praca

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy energicznych, kreatywnych i entuzjastycznych osób zainteresowanych

prowadzeniem stacjonarnych zajęć języka angielskiego,

w szczególności dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Miejsce pracy:

Brzoza Bydgoska, Szkoła Języka Angielskiego WELCOME

Możliwość współpracy:

umowa zlecenie, B2B

Dlaczego my?

WELCOME to prężnie rozwijająca się szkoła językowa istniejąca na rynku 15 lat, objęta licencją Talent Friendly Company.

Uczymy licencjonowanymi metodami Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League, jesteśmy centrum przygotowującym do egzaminów CAMBRIDGE.

Wartości, jakie nam przyświecają, to: rozwój, szacunek, odpowiedzialność i dobre samopoczucie w miejscu pracy.

Mocno stawiamy na rozwój naszych pracowników oraz uczniów, a także na dobre relacje i komunikację pomiędzy ludźmi.

Naszą misją jest pomagać dzieciom i młodzieży budować językową pewność siebie i spełniać ich zawodowe marzenia poprzez nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz wysokie wyniki międzynarodowych egzaminów CAMBRIDGE.

Jeśli:

znasz dobrze język, ukończyłeś filologię angielską, masz certyfikat lub mieszkałeś w kraju anglojęzycznym,
jesteś osobą kontaktową, lubiącą spędzać czas z innymi ludźmi,
jesteś odpowiedzialny, pomysłowy, komunikatywny i pełen entuzjazmu do pracy,
wiesz, że przyjemna, bezstresowa atmosfera na zajęciach to jedyna droga do postępów językowych kursantów,
zależy Ci na sukcesach językowych Twoich uczniów – chcesz by pozbyli się barier językowych, swobodnie komunikowali się w języku angielskim i zdobyli najbardziej prestiżowe certyfikaty CAMBRIDGE,
umiesz motywować kursantów do nauki i przekazywać wiedzę w przystępny sposób,
chcesz pracować według wytyczonej i sprawdzonej ścieżki metodycznej,
potrafisz sumiennie wykonywać swoja pracę,
chcesz rozwijać swoje umiejętności pod skrzydłami doświadczonych osób,

to jesteś osobą, której szukamy!

Oferujemy:

realny wpływ na środowisko pracy,

sale wyposażone w tablice interaktywne, projektory i laptopy,

transparentną ścieżkę kariery i możliwość awansu,

wsparcie i opiekę metodyczną,

pracę w pełnym wymiarze godzin lub w elastycznym systemie pracy,

pełne wdrożenie przed przystąpieniem do pracy,

stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,

pomieszczenie socjalne, gdzie można napić się kawy/herbaty, zrelaksować się przed zajęciami i porozmawiać z innymi lektorami,

bogaty pakiet materiałów dydaktycznych, podręczniki, platformy edukacyjne i rekwizyty pomocne w prowadzeniu zajęć,

miłą atmosferę współpracy, w zgranym i wspierającym się zespole pasjonatów nauczania,

Twoje zadania i obszar odpowiedzialności:

prowadzenie atrakcyjnych zajęć językowych w języku angielskim w oparciu o licencjonowane metody nauczania,
przygotowanie zajęć według planu metodycznego, motywujących do wypowiadania się w języku angielskim i mających na celu doprowadzenie kursantów do jak najwyższego poziomu zaawansowania językowego,
realizowanie programu nauczania w sposób adekwatny do wieku, tempa pracy i poziomu wiedzy kursantów;
motywowanie kursantów do nauki i wspieranie ich na każdym etapie rozwoju,
sprawdzanie obecności i rzetelne uzupełnianie dziennika elektronicznego (tematyka zajęć/ informacja o zadaniu domowym),
sprawdzanie testów semestralnych i przygotowywanie raportów o postępach naszych kursantów;
kontakt z innymi członkami zespołu, wymienianie się pomysłami oraz wspólne szukaniu rozwiązań pojawiających się problemów;

Jeżeli uważasz, że spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu:

prześlij na adres email welcome@welcome.szkola.pl  swoje CV oraz list motywacyjny w formacie PDF
uzgodnij dogodny termin rozmowy kwalifikacyjnej podczas której nasz metodyk sprawdzi Twoje umiejętności pracy w grupie oraz potwierdzi Twoje kwalifikacje. Podczas spotkania przekażemy Ci również wszystkie szczegóły dotyczące pracy w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy.

Loading