Szkoła Języków Obcych WELCOME w Brzozie

ul. Powstańców Wielkopolskich 42

Szkoła WELCOME przygotowuje do efektywnej, poprawnej i swobodnej komunikacji w obrębie różnych specjalności biznesowych i w rozmaitych sytuacjach z życia zawodowego i prywatnego.

Już piąty rok jesteśmy akredytowanym ośrodkiem kursów Teddy Eddie.

KURSY JĘZYKOWE: ANGIELSKI, HISZPAŃSKI

Nasza oferta obejmuje:

• intensywne wakacyjne kursy językowe dla dzieci „SUMMER SCHOOL” (codziennie 4h) –  cały rok w ciągu 3 tygodni
  • kursy indywidualne, w grupach i mini grupach
  • kursy dla dzieci od lat 3, młodzieży, dorosłych i seniorów 50+
  • kursy ogólne, biznesowe, konwersacyjne
  • kursy egzaminacyjne (matura, certyfikaty)
  • kursy dwujęzyczne (nauka dwóch języków jednocześnie)
  • kursy dla firm
  • kursy przez Internet: przez SKYPE, email

Założeniem kursów dla dzieci jest połączenie prawdziwej, efektywnej, komunikacyjnej nauki języka z doskonałą zabawą. Chcemy, aby dzieci pokochały naukę języka angielskiego i czerpały z niej dużo radości. Chcemy także widzieć usatysfakcjonowanych rodziców, którzy widzą postępy i uśmiech na twarzy swojego dziecka.

ZNIŻKI

• Zniżka 100 zł dla każdego członka rodziny
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I W MINI GRUPACH stworzonych przez Państwa odbywają się w wybranym przez Państwa miejscu, dniu i godzinie.

Zapisy w okresie wakacyjnym: telefonicznie lub mailowo: 604357226, welcome@welcome.szkola.pl

Szkoła czynna od godziny 15:00 do 21:00 lub o każdej innej porze dogodnej dla Państwa po uzgodnieniu telefonicznym lub emailowym

Więcej informacji po kliknięciu wybranego elementu w menu bocznym. Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć i nagrań fragmentów lekcji (zakładka galeria).

Oficjalna strona metody Teddy Eddie – angielski dla dzieci: www.teddyeddie.pl

Serdecznie zapraszamy i życzymy owocnej nauki!