WELCOME Stars

Czy wiesz, że każdego roku nasza młodzież ma szansę trafić na ścianę chwały WELCOME?

Co to takiego?

Czy jest to uhonorowanie najlepszych?

Nie! Dla nas wszyscy Kursanci są absolutnie wyjątkowi. Każdy ma prawo uczyć się własnym tempem, a my doceniamy i wspieramy każdego za indywidualne wysiłki i postępy w nauce.

Co to są Gwiazdy Chwały i dla kogo są przeznaczone?

Przez cały rok szkolny przyglądamy się naszym kursantom i wybieramy tych, którzy wyróżniają się szczególną determinacją, aktywnością na zajęciach oraz pozytywnym podejściem do nauki języka. To właśnie oni trafiają na naszą ścianę chwały!.

Gwiazda Chwały WELCOME to symbol uznania i nagroda za ciężką pracę, zaangażowanie i pokonywanie własnych lęków w mówieniu po angielsku.

Wyróżnienie to ma na celu motywować naszych Kursantów do dalszego rozwoju i osiągania sukcesów w nauce języka. Chcemy, aby uczniowie WELCOME czuli się doceniani i zainspirowani do kontynuowania nauki oraz do osiągania swoich celów.

Jestem przekonana, że i Ty masz potencjał, aby być jedną z Gwiazd Chwały naszej szkoły językowej. Niezależnie od tego, czy osiągasz szybkie postępy, czy też potrzebujesz więcej czasu na przyswojenie materiału, zawsze będziemy Cię wspierać i motywować do osiągania sukcesów.

To Twoje zaangażowanie i determinacja w osiąganiu swoich celów językowych są dla nas najważniejsze!

Jesteś już na naszej ścianie chwały?

Ile razy tam trafiłeś?

Dasz z siebie wszystko by i w tym roku usłyszeć Freddiego Mercury i jego hit “We are the Champions”?

Powodzenia w nauce języka i w zdobywaniu Gwiazdy Chwały.

Trzymam za Ciebie kciuki!