WELCOME ONLINE

WELCOME ONLINE - nowoczesna ścieżka rozwoju

Kursy online są doskonałą alternatywą dla nauki stacjonarnej. W odróżnieniu od samodzielnego uczenia się za pośrednictwem Internetu, kursy w szkole WELCOME pozwalają na rozmowę z lektorem i innymi kursantami, przez co można zdobywać wiedzę pod okiem doświadczonego specjalisty, redukować popełniane błędy już na początku nauki, a przede wszystkim prowadzić wiele konwersacji, przez co zwiększa się swoboda wypowiedzi.
Oferujemy kursy indywidualne, które zapewniają elastyczność, skierowanie uwagi lektora wyłącznie na sobie i indywidualne tempo pracy, dostosowane do możliwości każdego z kursantów. W naszej szkole realizujemy również zajęcia w małych grupach, które pozwalają przełamać swoją barierę językową, strach przed wypowiadaniem się i dają możliwość kontrolowania swoich postępów w nauce. Kursy językowe pozwalają rozwijać swoje możliwości i są najlepszą inwestycją w siebie. Zajęcia prowadzone za pośrednictwem platformy naszej szkoły pozwalają na stały kontakt z lektorem, który na bieżąco monitoruje jakość zdobywanej wiedzy i dostosowuje program nauczania, aby kurs przebiegał znacznie efektywniej.
Kursy online stają się coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić wiele czasu potrzebnego na dojazdy i zapewniają naukę w komfortowych warunkach, w zaciszu własnego domu, lub innego dowolnie wybranego miejsca na świecie. W szkole WELCOME gwarantujemy najwyższy poziom nauczania. Metody, które stosujemy zapewniają szybką i przyjemną naukę języka pod okiem lektorów z dużym doświadczeniem.

Dlaczego kurs online to strzał w dziesiątkę?

Uczysz się bez wychodzenia z domu albo z dowolnego miejsca, w którym akurat jesteś
Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut, a więc bardzo regularnie, co zapewnia stały kontakt z językiem

Częstotliwość zajęć indywidualnych ustalasz sam!
Oszczędzasz czas, który zająłby Ci dojazd do szkoły – a jeśli mieszkasz poza Brzozą, to może być naprawdę dużo czasu!
Uczysz się sam lub w małej, maksymalnie 4-osobowej grupie
Korzystasz z nowoczesnych materiałów i metod – jesteś na czasie!
Nie tracisz zajęć, jeśli akurat musisz wyjechać i normalnie nie miałbyś szans dotrzeć na lekcję stacjonarną do Brzozy