LICENCJONOWANE METODY – co to takiego?

Istnieje wiele możliwości nauki języka obcego – zajęcia w szkole publicznej, lekcje prywatne i kursy w szkołach językowych. Dla naszych kursantów mamy coś więcej!

Postawiliśmy na sprawdzone, skuteczne i przyjazne  dzieciom i młodzieży LICENCJONOWANE metody nauczania angielskiego Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edwards League, a dla każdego Kursanta indywidualnie zaplanowaliśmy ścieżkę rozwoju językowego.

Co oznacza licencjonowany kurs językowy?

• to SPOKOJNA GŁOWA RODZICA, bo na straży jakości kursu czuwają metodycy szkoły, oraz EDUBEARS – centrum akredytacyjne metody. Standard naszych zajęć poddawany jest regularnej ocenie.
  • to AMBITNY i dobrze przemyślany program nauczania, opracowany i przygotowany przez specjalistów i prawdziwych pasjonatów, dla których najważniejszy jest rozwój językowy dziecka.
  • to prawdziwa inwestycja w przyszłość każdego dziecka, gwarancja, że ścieżka edukacyjna po której kroczy zakończy się ogromnym sukcesem – dziecko osiągnie wysokie kompetencje językowe pozwalające na zdawanie egzaminów CAMBRIDGE.
  • to kursy wysokiej jakości, dbające o każdy detal – wymowa, słuchanie, mówienie, pisanie i czytanie,
  • to szybkie tempo nauki i dynamika na zajęciach,
  • to oprócz szlifowania języka, również nauka praktycznych umiejętności życiowych, takich jak kreatywność, krytyczne myślenie, wyrażanie opinii, budowanie relacji, strategie uczenia się i współpraca w zespole.
  • to ambitne i nowoczesne „zanurzanie dzieci się w języku” – nauka angielskiego po angielsku!
  • to profesjonalne i bogate PAKIETY EDUKACYJNE, zawierające (w zależności od etapu kursu): podręcznik, zestaw ćwiczeń, poradnik dla rodziców, dostęp do nagrań z kursu, dostęp do aplikacji Plac Zabaw/Savvy Quest lub Homework Site, dostęp do materiałów deDOMO, sekretna książeczka, teczka, długopis, zestaw naklejek, dyplom oraz upominek na koniec roku
  • dla Rodziców to możliwość monitorowania postępów nauki (raporty semestralne, dostęp do tabeli zaliczeń).
  • to JĘZYKOWA PEWNOŚĆ SIEBIE – na zajęciach zauważamy i wspieramy mocne strony. Budujemy wiarę we własne możliwości i umiejętności.

Przed Wami ścieżka rozwoju językowego, jaką zaplanowaliśmy dla naszych kursantów, którzy dołączą do nas w wieku przedszkolnym lub bardzo wczesnoszkolnym.

Po co ta ścieżka?

Przede wszystkim chcemy zapewnić naszym uczniom ciągłość nauczania.

Dla kogo?

Jest ona adresowana uczniom ambitnym, gotowym na poznanie prawdziwego, naturalnego angielskiego.

Co ona oznacza?

Jej założeniem jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki, najlepiej na etapie przedszkolnym, a potem wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, która jest częścią Uniwersytetu w Cambridge.

Każdy etap tej ścieżki to kolejny poziom zaawansowania i kolejny sukces dziecka. Dla Rodzica to pewność, że dziecko stale rozwija się językowo.

Dzięki starannie zaplanowanym doświadczeniom językowym, uczniowie są w stanie bez nadmiernego wysiłku opanować obszerny i trudny materiał, często nieosiągalny dla rówieśników! Zakończą kurs dołączając do Elitarnej Ligii Edwarda mówiąc po angielsku bez oporów, zachowując przy tym wszystkie zasady poprawnościowe.