Druk 3D

Warsztaty z druku 3D

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z drukiem 3D.

UWAGA: Pozostało tylko 20 miejsc

Uwaga!!!

Szalony świat druku 3D zaprasza Was na niesamowite warsztaty pełne kreatywnej zabawy i nauki!
To wyjątkowa okazja, aby poznać tajniki tej nowoczesnej technologii i wykreować własne trójwymiarowe dzieła sztuki.

Czego się spodziewać?

• Nauki podstaw: Dzieci będą miały okazję nauczyć się podstawowych zasad działania drukarek 3D oraz zapoznać się z różnymi rodzajami materiałów używanych do druku.
  • Twórczego projektu: Poprzez praktyczne działania dzieci będą mogły zaprojektować i wydrukować swój własny przedmiot.
  • Zabawy i nauki: Warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby łączyć edukację z zabawą, umożliwiając dzieciom rozwijanie kreatywności i umiejętności technicznych w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Co należy zabrać?

• Zapał do nauki – nasze warsztaty to nie tylko zabawa, ale także okazja do nauki nowych umiejętności!
  • Wyobraźnię, która pomoże nam stworzyć wspaniałe projekty!
  • Wyobraźnię: Im bardziej szalone będą Twoje pomysły, tym lepiej!
  • Uśmiech: Tak, tak! Przyjdźcie do nas z promiennym uśmiechem i gotowością do wspaniałej przygody z drukiem 3D

Data: 3.06.2024 (poniedziałek) i 5.06.2024 (środa)
Godzina: 16:00-18:30
Miejsce: Szkoła Językowa WELCOME
Koszt: 130zł

Zarezerwuj miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy: kliknij tutaj

W formularzu znajdziesz też inne propozycje warsztatów, które odbędą się w naszej szkole w czerwcu.

Daj nam znać, który temat Cię interesuje i pomóż nam wybrać termin.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahajcie się skontaktować z nami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Z niecierpliwością czekamy na wspólną zabawę i naukę!