WELCOME SCHOOL (8-18 lat)

WELCOME SCHOOL - szkolna ścieżka rozwoju językowego Twojego dziecka

WELCOME SCHOOL to standardowa/szkolna ścieżka rozwoju językowego dla dzieci, które rozpoczęły przygodę z angielskim w szkole podstawowej. Uwzględnia program realizowany w szkole publicznej oraz przygotowanie do egzaminów szkolnych (egzamin 8-klasisty i maturalny).
Na tę ścieżkę kierujemy dzieci/młodzież zaczynające naukę w naszej szkole lub dzieci kontynuujące, które z jakiś przyczyn (np.niskiej frekwencji, choroby) nie są jeszcze w danym roku gotowe na ścieżkę egzaminacyjna ale maja ku temu ogromne predyspozycje. Takie dzieci są przez rok wzmacniane językowo i od września dołączają do ścieżki WELCOME CAMBRIDGE. Więcej informacji na temat WELCOME CAMBRIDGE znajdziesz tutaj: WELCOME CAMBRIDGE (8-18 LAT)
Założeniem programu jest, w zależności od poziomu, wprowadzenie w podstawy lub kontynuacja nauki po kolejnych poziomach. Kursy te wyprzedzają program szkolny ale w stopniu na jaki pozwala grupa tj. zaangażowanie dzieci i rodziców.

Kursy na ścieżce rozwoju WELCOME SCHOOL

SUPER KIDS

(8-12lat)

Ambitna i wesoła przygoda z językiem.

STARS

(12-14lat)

Solidny trening podstawowych umiejętności językowych, przygotowanie do egzaminu 8-klasisty.

TEENS

(14-18lat)

Solidne przygotowanie do egzaminu 8-klasisty i matury.

CO DALEJ?

Po programie WELCOME SCHOOL uczniowie mogą kontynuować naukę w programie EXAM ACADEMY, który umożliwi przygotowanie się do indywidualnie dopasowanego egzaminu CAMBRIDGE.

BEZPŁATNE PROGRAMY UZUPEŁNIAJĄCE

Program FAST TRACK – dodatkowy ambitny system nauki dla chętnych.
Program HELP TRACK – darmowe korepetycje.
Program TEST TRACK – trening do wybranego egzaminu.