WELCOME WINTER HOLIDAYS 2022

Ferie z WELCOME dla dzieci w wieku 5-11 lat

Twoje dziecko spędzi wartościowy czas na tematycznych grach, zabawach i projektach.

UWAGA: Pozostało tylko 20 miejsc

Więcej o Feriach z WELCOME

W tym roku nasza zimowa przygoda językowa to pięć 6-godzinnych warsztatów wzbogaconych o solidną dawkę języka obcego.

Wszystkie atrakcje odbędą się od 17 do 21 stycznia w godzinach 10:00-16:00.

Program oparty jest na ogólnopolskiej i sprawdzonej licencji Półkolonie Marzeń.

To w 100% przetestowany, bezpieczny i zaplanowany co do minuty program.

Dzieci dostaną u nas ogromną porcję rozrywki, szalonej wiedzy, atrakcji i zabaw, których tak bardzo potrzebują po czasie izolacji i nauki online.

Mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasze zainteresowania i pasje.

Zapraszamy na Ferie z WELCOME

W cenie:

Harmonogram pełen atrakcji,
Zachowanie reżimu sanitarnego zgodnie z obostrzeniami,
Małe grupy,
Niezapomniane wspomnienia!
Materiały potrzebne do warsztatów!
Dezynfekcja,
10 kg. radości i pozytywnych emocji!
Duża dawka języka angielskiego!
Ozonowane i klimatyzowane sale.
Opieka cudownej kadry!
Obiad każdego dnia (przy zakupie wszystkich dni warsztatowych)!

Program warsztatów

W świecie zagadek

17 – 21.01.2022 w godzinach 10:00-16:00
Poniżej tematy (projekty), które zostaną rozłożone na pięć 6-godzinnych dni warsztatowych. Każdego dnia ok 4-5 projektów. Każdy wzbogacony o solidna dawkę języka obcego.
legitymacja detektywa
aparat detektywa
odciski palców
zabawy detektywistyczne
kropkowe kodowanie
kreatywny labirynt
tajemniczy klucz
lupki zdrapki
detektywi w tajemniczej krainie Lego®.
skrzynia skarbów
poszukiwacze złota
tajemnicza mapa skarbu
tropiciele skarbu
utajone zapachy
notatnik detektywa
puzzlowa misja
lustrzane odbicie
escape room game
A my zarezerwujemy miejsce dla Twojego dziecka.

Opinie rodziców o Półkoloniach Marzeń

Półkolonie Marzeń to świetny czas spędzony w przemiłej atmosferze. Zawsze przemyślane, zorganizowane na 6+ Atrakcyjne i aktywizujące zajęcia przekonały mojego syna. Polecam

Małgorzata K

mama 9 letniego Krzysia

Polecam turnusy Półkolonii Marzeń. Fantastyczni opiekunowie, ciekawy program. Dziecko na pewno nie będzie się nudziło. Pełen profesjonalizm i absolutnie cudowne podejście do dziecka. Oliwia zaczęła swoją przygodę w okresie ferii zimowych. Uczestniczyła w tygodniowym turnusie Eksperymentalne Rewolucje. Każdy dzień przynosił nowe doświadczenia np.: lód, dym, co kryje włos?. Odliczamy dni do warsztatów letnich, na pewno nas nie zabraknie.

Magda B

mama 8 letniej Oliwii

Mój syn Antoni jest wielkim fanem Harrego Pottera dlatego możliwość wzięcia udziału w półkolonii idącej śladami tego bohatera była dla niego prawdziwym przeżyciem. Wszystko było wspaniale przygotowane, eliksiry magiczne zmieniały rzecz w cuda a rzucane zaklęcia wyczarowywały co tylko dzieci zapragnąć miały(czyli to co było przygotowane). To był niesamowity tydzień, który Antek wspomina do tej pory – miłych i zaangażowanych opiekunów, ciekawe zajęcia, pyszne jedzenie specjalnie dla małych czarodziejów. Bardzo polecamy Półkolonie Marzeń.

Kinga Ł

mama 10 letniego Antka

Zobacz jak wyglądają nasze letnie/zimowe warsztaty