Teddy Eddie ABC

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/teddy-eddie

Opis kursu

Poziom Teddy Eddie ABC dedykowany jest zarówno dzieciom, które uczyły się już metodą Teddy Eddie w poprzednich latach, jak i tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Misiem Teddy Eddie od bieżącego roku szkolnego. Zarówno podręcznik, jak i ćwiczenia dostosowane są pod specyficzne wymagania obu tych grup.

Poziom Teddy Eddie ABC łączy tradycyjne podejście metody Teddy Eddie z nowatorskim programem uczącym czytania globalnego w języku angielskim. Dzieci będą otoczone bardzo bogatym materiałem językowym–przyswajanie języka obcego ma być jak najbardziej naturalne. Jednocześnie zaczniemy zaznajamiać je z angielskim słowem pisanym, aby poprzez zabawę opanowały ten zupełnie dla nich nowy system symboli.

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie ABC?

Tworząc poziom Teddy Eddie ABC, staraliśmy się zbudować idealny angielski dla zerówek. Jest to mieszanka angielskiego dla przedszkolaków, czyli zabaw, piosenek, ruchu, z angielskim dla dzieci, które poznają już literki i zaczyna je interesować słowo pisane. Na tym etapie angielski dla dzieci w przedszkolu jest już rutyną, więc w świecie Teddiego Eddiego poprzeczka idzie w górę i zaczynamy nowy etap nauki angielskiego, czyli zabawy językowe dla przedszkolaków, gdzie angielski dla dzieci jest też czytany, najpierw w słowach, a potem w zdaniach.

Czy dzieci się nudzą? Absolutnie nie! Misiowy angielski to zabawy, ćwiczenia i materiały, które są ambitne, niebanalne, ale przede wszystkim idealnie dopasowane pod naszych małych uczniów, będących na niezmiernie ważnym etapie swojej edukacji, o krok od rozpoczęcia nauki szkolnej.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Angielski dla przedszkolaków będzie mieć jeszcze lepsze rezultaty, jeśli do procesu nauki języka włączy się także mama czy tata. Z Poradnikiem dla Rodziców oraz płytą z nagraniami (oba komponenty dostępne w każdym zestawie ucznia Teddy Eddie) rodzic jest w stanie zagrać w domu w gry, pośpiewać piosenki z kursu. Dziecko na pewno będzie zachwycone, gdyż ta zabawa, nawet jeśli odbędzie się w języku angielskim, będzie wciąż tylko zabawą (oczami dziecka, bo oczami naszych doświadczonych metodyków, będzie to krok w kierunku tego, aby języki obce, zostały przez malucha „oswojone” już na tym przedszkolnym etapie).

Zapraszamy na kurs Teddy Eddie ABC – przygotujemy Twoje dziecko do językowego startu w szkole podstawowej!

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

• poziomy: początkujący, kontynuujący
  • wiek:  5-6 lat
  • co roku obowiązuje inny podręcznik: używamy naprzemiennie ksiąg żółtej, czerwonej lub niebieskiej
  • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut