LET’S VISIT LONDON

LET’S VISIT LONDON - warsztaty dla młodzieży

Już niedługo zostawimy podręczniki i tradycyjne zajęcia i zabierzemy młodzież

w niesamowitą podróż po Londynie,

skupiając się wyłącznie na praktycznym użyciu języka i wiedzy potrzebnej w dorosłym życiu.

UWAGA: Pozostało tylko 20 miejsc

Kiedy?

Każdego dnia inny warsztat (2x90minut): 2 środy

• 31.05.2023 (środa) – część pierwsza 1x90minut
  • 07.06.2023 (środa) – część druga 1x90minut

W przypadku dużej ilości chętnych również 2 x czwartek

Można wziąć udział tylko w jednym warsztacie lub w całości zdobywając kompletną wiedzę i certyfikat.

Każdego dnia inne atrakcje, inne słownictwo i miejsca na mapie Londynu.

Dla kogo?

Dwie grupy wiekowe:

GRUPA A: starsze klasy szkoły podstawowej

GRUPA B: młodzież licealna i 8-klasiści, którym pozostawiamy wybór grupy A lub B w zależności od ich poziomu zaawansowania (poziom języka co najmniej B1).

Zapraszamy również młodzież spoza naszej szkoły.

Warsztaty będą wyłącznie po angielsku!

Program 2 spotkań:

1. Weźmiesz udział w językowym LONDON ESCAPE ROOM – czyli szalonych i pełnych nowej wiedzy i słów stacjach dydaktycznych.
  2. Zdobędziesz kompetencje potrzebne w dorosłym życiu, nauczysz się planować rodzinny wyjazd za granicę: od etapu wybrania hotelu, linii lotniczych/lotniska i rozmowy z pracownikami hotelowymi, aż po organizację zwiedzania miasta z wykorzystaniem nowoczesnych aplikacji, map Londynu i stacji metra.
  3. Weźmiesz udział w debacie w języku angielskim na temat najlepszego hotelu w Londynie.
  4. Wcielisz się w rolę anglojęzycznego przewodnika wycieczek opowiadającego o wspaniałych zakątkach Anglii.
  5. Porozmawiasz o tzw. „dramach wakacyjnych” i dowiesz się jak sobie z nimi poradzić, gdy w pobliżu nie będzie np. Rodzica.
  6. Odegrasz niesamowite i zabawne dialogi z członkami Rodziny Królewskiej.
  7. Zwiedzisz wspaniałe miejsca w Londynie i porozmawiasz o nich w języku angielskim.
  8. Zagrasz w gry językowe, w które jeszcze nigdy nie grałeś: INSTA GAME, BUZZER GAME, CLICKER, CONVO QUESTIONS, LONDON CODE i wiele, wiele innych.

Gwarantujemy kreatywne i angażujące zajęcia z użyciem technologii, pełne nowej wiedzy i kompetencji potrzebnych w dorosłym życiu.

To wszystko wyłącznie w języku angielskim!