SCHOOL

Nazwa kursu: TEDDY EDDIE SCHOOL SUPERHERO

Poziom TEDDY EDDIE SCHOOL dedykowany jest zarówno dzieciom, które uczyły się już metodą TEDDY EDDIE w poprzednich latach, jak i tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Misiem Teddy Eddie od bieżącego roku szkolnego. Zarówno podręcznik, jak i ćwiczenia dostosowane są pod specyficzne wymagania obu tych grup.

Poziom TEDDY EDDIE SCHOOL łączy tradycyjne podejście metody TEDDY EDDIE z nowatorskim programem uczącym czytania w języku angielskim. Dzieci będą otoczone bardzo bogatym materiałem językowym–przyswajanie języka obcego ma być jak najbardziej naturalne. Jednocześnie zaczniemy zaznajamiać je z angielskim słowem pisanym, aby poprzez zabawę opanowały ten zupełnie dla nich nowy system symboli.

TESH
Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie SCHOOL:

• podręcznik
• zeszyt ćwiczeń
• poradnik dla rodziców
• płytę CD z nagraniami
• dostęp do aplikacji Placu Zabaw online
• sekretną książeczkę
• teczkę

EFEKTY NAUCZANIA:

Po kursie Teddy Eddie SCHOOL dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.
• poziomy: początkujący, kontynuujący
• wiek: 6-7 lat, 1 klasa
• zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
• grupy: do 10 osób

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie SCHOOL?

Dodając do oferty Teddy Eddie poziom SCHOOL, wyszliśmy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy, że angielski dla 7 latka to zarówno zabawa, jak i początek budowania świadomości językowej i motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz Teddy Eddie zamienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż Teddy Eddie daje dzieciom super moce!

Na zajęciach komunikacja w języku angielskim dla 7 latka jest przeplatana odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i grami językowymi, co gwarantuje sukces, nie tylko w szkole! Na każdych zajęciach obowiązującym dzieci i lektora językiem jest angielski. Dla 7 latka ćwiczenia i zadania są tylko uzupełnieniem całego gruntownie przemyślanego procesu.

Współpraca rodzica z dzieckiem
Zachęcamy, aby nauka angielskiego nie zawężała się tylko do tego, co dzieje się na zajęciach. Dla dziecka bardzo korzystne będzie, jeśli nauka – w formie zabawy – zostanie przemycona również przez rodziców do domu. Jak to zrobić? Czy jeśli rodzice nie mają doświadczenia z językiem obcym, to są w stanie coś pomóc? Oczywiście! Nasz Poradnik dla Rodzica, aplikacja Plac Zabaw oraz płyta z nagraniami (komponenty zestawu kursanta) poprowadzą rodziców za rękę.

Na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej można spróbować jeszcze jednej metody – wystarczy dowiedzieć się, jaki był temat zajęć i do tego tematu nawiązywać podczas tradycyjnych domowych czynności. Na przykład, jeśli nasz pierwszak uczy się słownictwa związanego z jedzeniem, warto podczas wspólnej kolacji pytać: co to jest? co lubisz? czego nie lubisz? (oczywiście w języku angielskim). Te zabiegi połączą naukę teoretyczną z prawdziwym, życiowym użyciem angielskiego, co da dziecku prawdziwą motywację do dalszej nauki!

KONTYNUACJA (co po tym kursie):

Kurs TEDDY EDDIE SCHOOL jest poziomem przejściowym pomiędzy dziecięcym i zabawowym nauczaniem, a formą szkolną, dzieci, które ukończą ten kurs mogą kontynuować naukę na naszym ambitnym kursie dla dzieci kontynuujących SAVVY ED, więcej informacji tu i filmik kolejnej metody tu.

GWARANCJA PEŁNEGO ZWROTU:
Jak zawsze, dajemy gwarancję pełnego zwrotu przy rezygnacji do 10 października, bo wiemy, ile się jeszcze może zmienić do tego czasu. Mamy nadzieję, że gwarancja zachęci Państwa do zapisów przed wakacjami, co nam z kolei da możliwość przygotowania odpowiedniej struktury kursów (grupy, sale, lektorzy) i zagwarantuje Państwu miejsce w grupie.

Rezerwacja miejsca w grupie to:
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego
2. Podpisana umowa (droga online lub w szkole)
3. Wpłata wpisowego 250zł (rezerwacja miejsca pokrywająca koszt materiałów)

KURSY STACJONARNE I ONLINE
W czasie pandemii prowadzimy zajęcia następująco (do wyboru):

  1. 2 lekcje online (za pomocą platformy zoom) + nagrania tych lekcji do wglądu rodziców)
  2. 1 lekcja online za pomocą zoom (+nagranie) + 1 lekcja stacjonarnie w sali.
  3. 2 lekcje stacjonarnie w sali
  4. 1 lekcja przez zoom (online) + 1 lekcja w formie videolekcji.
  5. 1 lekcja stacjonarnie w sali + 1 videolekcja