Oficjalna strona metody: www.savvyed.pl

Nowa, ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, kontynuujących naukę po kursach Teddy Eddie lub innych mocnych kursach przedszkolnych. Zwieńczeniem programu jest możliwość zdania egzaminu Cambridge English: Young Learners (YLE). Lubiany przez dzieci i ceniony przez rodziców.
Savvy English for primary kids. Ambitious. Doable. Fun.

Dla kogo jest Savvy Ed?

O Savvy Ed

Poziomy Savvy Ed

Jaki materiał językowy obejmuje Savvy Ed?

Co sprawia, że Savvy Ed jest skuteczny?

Zestaw kursanta

 

 

        Pewnego dnia stało się. Uświadomiłam sobie, że za chwilę mój syn, Aleks, przestanie być przedszkolakiem i zakończy naukę angielskiego metodą Teddy Eddie. Pojawiła się konsternacja… Jestem właścicielką sieci szkół językowych, ale z zakłopotaniem stwierdziłam, że nie znajduję odpowiedniego podręcznika dla dzieci „zaawansowanych” w wieku 7 lat! Nie będzie przesadą, jak powiem, że spanikowałam. Mam tylko jedno dziecko i moją ambicją było, żeby zapewnić mu (i wszystkim dzieciom w mojej szkole) najlepszą edukację językową. 

 

       I co?! 

 

     Jak to matka (oraz nauczyciel, metodyk i szefowa szkoły językowej), zakasałam rękawy i stworzyłam propozycję dla dzieci kontynuujących naukę po mocnym programie przedszkolnym. Dla dzieci „zaawansowanych”. 

        

       Tak powstała metoda nauczania języka angielskiego dzieci wczesnoszkolnych Savvy Ed.

 

    Metoda okazała się sukcesem, nawet większym niż przypuszczałam. Okazało się, że można traktować dzieci ambitnie i że efekty są niewspółmierne w stosunku do nauki z tradycyjnym podręcznikiem. Program był używany i udoskonalany całe długie cztery lata w moich szkołach przy ogromnym wkładzie naszych metodyków i Oli Komady, współautorki metody Teddy Eddie. Teraz Savvy Ed uczy i inspiruje dzieciaki w całej Polsce. 

   Zapraszam, poznajcie Bystrego Niedźwiedzia – mój syn skorzystał bardzo, choć był moim nadwornym królikiem doświadczalnym :). 

 

 

                                                                                                                          Pozdrawiam,

                                                                                                             Diana Kubica, autorka metody

 

 

 

Dodatkowe informacje:
Lekcje 2 razy w tygodniu po 60 minut.
CO DALEJ?

Po ukończeniu nauki metodą SAVVY ED, dzieci kontynuują naukę uczestnicząc w programie  SUPER STARS, którego celami są:

 • doprowadzenie uczestników do poziomu w pełni komunikacyjnego (dziecko POTRAFI mówić w języku obcym)
 • wysoki wynik egzaminu
 • wprowadzenie bardziej zaawansowanej gramatyki
 • zapewnienie dobrych ocen w szkole
 • przygotowanie do kontynuowania nauki w kolejnym programie, który przygotowuje uczniów do poziomu B2 wg skali Rady Europy czy egzaminu Cambridge English: First (FCE).

W CENIE:

 • Bogaty zestaw kursanta (podręczniki, materiały dodatkowe, audio).
 • Lekcje z native speakerem w ramach kursu na wyższych poziomach.
 • Bieżące informacje dla rodziców (raporty, lekcje pokazowe).
 • Rzetelny system ewaluacji postępów dziecka na zasadzie zaliczeń.
 • Certyfikat ukończenia kursu wraz z opisem poziomu wg Rady Europy.
 • Opieka metodyka.
 • Konsultacje z lektorem w razie nieobecności lub trudności.
 • MAPS – system z nagrodami w czasie lekcji uatrakcyjniający zajęcia i zwieszających motywację. Dzieci zbierają grudki złota, rubiny, albo szklane kamienie, które z kolei zamieniają na naklejki. Z naklejek budują jedno ze swoich mocarstw: Złote Królestwo, Rubinowe Miasto lub Szklana Galaktykę