EKSPERYMENTALNE REWOLUCJE

Eksperymentalne Rewolucje z językiem angielskim

UWAGA: Pozostało tylko 20 miejsc

Kiedy?

Dnia 19.06.2024 od 16:00 do 19:00 w WELCOME wydarzy się coś naprawdę niezwykłego!

Przemienimy naszą szkołę w prawdziwe laboratorium naukowe, gdzie będziecie mogli eksperymentować z różnymi substancjami i zjawiskami, odkrywając tajemnice natury i fizyki w praktyczny sposób!

Poznacie tajniki tworzenia efektów specjalnych za pomocą suchego lodu oraz przeprowadzicie niezwykłe eksperymenty, które przeniosą Was w świat magii i nauki! Będą to prawdziwe czary chemiczne, które zapierają dech w piersiach!

Przygotujcie się na porcję kleistej, lepkiej zabawy – będziemy robić slimy, eksperymentując różnymi konsystencjami i kolorami.

Dlaczego warto dołączyć?

• bo tego dnia każdy będzie mógł odkryć swój talent, eksplorować i wyrażać swoją kreatywność w dowolny sposób,
  • bo będziemy razem budować wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze – pełne radości, śmiechu i niezapomnianych doświadczeń!
  • bo będzie to niezapomniana przygoda, która otworzy przed Wami drzwi do fascynującego świata nauki i eksploracji,
  • bo będzie to okazja do poznania nowych osób, dzielenia się pasją do nauki i wspólnej zabawy w przyjaznej atmosferze,
  • bo nie ma lepszego sposobu na spędzenie czasu niż nauka poprzez eksperymentowanie i zabawę!
  • bo poznacie mnóstwo nowych słów po angielsku, nauczycie się mówić o eksperymentach w tym języku, będziecie mieli dużo okazji do komunikacji,

Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę pełną nauki, odkryć i oczywiście, mnóstwa śmiechu!

Potwierdź udział formularzem i zarezerwuj miejsce wpłatą 230zł.

Przy zakupie 2 warsztatów – trzeci (tańszy) gratis.

Zapisy: kliknij tutaj

Do zobaczenia na warsztatach!