Teddy Eddie SCHOOL

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/teddy-eddie

Opis kursu

Poziom Teddy Eddie SCHOOL dedykowany jest zarówno dzieciom, które uczyły się już metodą Teddy Eddie w poprzednich latach, jak i tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Misiem Teddy Eddie od bieżącego roku szkolnego. Zarówno podręcznik, jak i ćwiczenia dostosowane są pod specyficzne wymagania obu tych grup.

Poziom Teddy Eddie SCHOOL łączy tradycyjne podejście metody Teddy Eddie z nowatorskim programem uczącym czytania w języku angielskim. Dzieci będą otoczone bardzo bogatym materiałem językowym–przyswajanie języka obcego ma być jak najbardziej naturalne. Jednocześnie zaczniemy zaznajamiać je z angielskim słowem pisanym, aby poprzez zabawę opanowały ten zupełnie dla nich nowy system symboli.

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie SCHOOL?

Dodając do oferty Teddy Eddie poziom SCHOOL, wyszliśmy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy, że angielski dla 7 latka to zarówno zabawa, jak i początek budowania świadomości językowej i motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz Teddy Eddie zamienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż Teddy Eddie daje dzieciom super moce!

Na zajęciach komunikacja w języku angielskim dla 7 latka jest przeplatana odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i grami językowymi, co gwarantuje sukces, nie tylko w szkole! Na każdych zajęciach obowiązującym dzieci i lektora językiem jest angielski. Dla 7 latka ćwiczenia i zadania są tylko uzupełnieniem całego gruntownie przemyślanego procesu.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Zachęcamy, aby nauka angielskiego nie zawężała się tylko do tego, co dzieje się na zajęciach. Angielski dla dzieci będzie bardziej efektywny, jeśli nauka – w formie zabawy – zostanie przemycona również przez rodziców do domu. Jak to zrobić? Czy jeśli rodzice nie mają doświadczenia z językiem obcym, to są w stanie coś pomóc? Oczywiście! Nasz Poradnik dla Rodzica, aplikacja Plac Zabaw (komponenty zestawu kursanta) poprowadzą rodziców za rękę.

Na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej można spróbować jeszcze jednej metody – wystarczy dowiedzieć się, jaki był temat zajęć i do tego tematu nawiązywać podczas tradycyjnych domowych czynności. Na przykład, jeśli nasz pierwszak uczy się słownictwa związanego z jedzeniem, warto podczas wspólnej kolacji pytać: co to jest? co lubisz? czego nie lubisz? (oczywiście w języku angielskim). Te zabiegi połączą naukę teoretyczną z prawdziwym, życiowym użyciem angielskiego, co da dziecku prawdziwą motywację do dalszej nauki!

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie SCHOOL dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

• poziomy: początkujący, kontynuujący
  • wiek: 6-7 lat, 1 klasa
  • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
  • grupy: do 10 osób

Co zawiera bogaty Pakiet Edukacyjny Teddy Eddie SCHOOL?

• oryginalny, pełen treści podręcznik
  • zeszyt ćwiczeń
  • szczegółowy poradnik dla rodzica zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu
  • dostęp do edukacyjnej aplikacji Placu Zabaw pełnej gier i zabaw online klik
  • sekretna książeczka
  • kolorowa teczka

Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

ZK-school

Czytanie globalne na zajęciach TEDDY EDDIE

Więcej informacji o metodzie TEDDY EDDIE zajdziesz tutaj: WELCOME KIDS (3-7lat)

Cennik kursów Teddy Eddie 2022/2023

Kurs

W cenie

Wysokość 9 miesięcznych rat

TEDDY EDDIE school
(klasa 1)
grupy: do 10 osób

• 2×45 minut/ tydzień
  • 60 zajęć/rok
  • Aplikacja Playground – bogactwo ćwiczeń interaktywnych utrwalających materiał z zajęć
  • Bogaty Pakiet Edukacyjny

350zł (rabat 170zł od całości kursu dla naszych kursantów zapisanych do 15 czerwca)
W cenę wliczony jest Pakiet Edukacyjny.
Pakiet Edukacyjny:

• Podręcznik