Informujemy, iż półkolonie językowe w tym roku rozpoczną się 24 lipca – zapraszamy na 3 turnusy do drugiego tygodnia sierpnia włącznie (do wyboru jeden lub więcej tygodni – program na każdy tydzień będzie inny).

Ideą naszych półkolonii jest stałe obcowanie z językiem angielskim i brytyjską kulturą oraz uzmysłowienie naszym uczniom, że praktyczną wiedzę językową można czerpać nie tylko z podręcznika, ale również przy pomocy gier, zabaw, ruchu, muzyki, plastyki, spacerów, gotowania, itp. Dla młodszych dzieci: piosenki, rymowanki, elementy artystyczne i teatralne, dla starszych: projekty artystyczno-językowe.

• 5 intensywnych dni, podczas których dziecko odkryje świat w języku obcym.
  • Ciekawy i interaktywny program przepełniony autorskimi zabawami językowymi na świeżym powietrzu, niezapomniane eskapady naukowe i eksperymenty.
  • Całkowite zanurzenie w języku – duża dawka konwersacji, żywy kontakt z angielskim każdego dnia, przydatne zwroty wykorzystywane w praktyce – język angielski narzędziem komunikacji i zdobywania wiedzy o otaczającym nas świecie. Dzięki naturalnemu i żywemu kontaktowi z językiem dzieci znacznie poszerzą słownictwo i przełamią barierę językową.
  • Zabawa w szefów kuchni brytyjskiej restauracji oraz tworzenie kulinarnego programu telewizyjnego.
  • Podróż w kosmos, zwiedzanie planet zarówno tych odkrytych i tych jeszcze nieodkrytych.
  • Sekrety angielskiego humoru, kino brytyjskie, tworzenie skeczy.
  • Sport w życiu Brytyjczyków, typowo angielskie dyscypliny, szkocka olimpiada.
  • Muzyka, gra na perkusji, popularni brytyjscy wykonawcy, doskonalenie akcentu i intonacji
  • Podchody, piłka nożna, dwa ognie, Scavenger hunt, Mam Talent, Milionerzy, kalambury, mali agenci
  • Budowa domu i robotów, nauka pierwszej pomocy
  • Małe grupy, co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań dzieci i poświęcenia im odpowiednio dużo uwagi. Dzieci są dzielone na grupy według wieku i umiejętności językowych. Naszym celem jest stworzenie naturalnego środowiska do posługiwania się językiem angielskim.
  • Na zajęciach wykorzystywane materiały m.in. National Geographic.
  • Uczestnictwo w całej półkolonii lub tylko w poszczególnych dniach
  • Niezapomniane wrażenia i wspaniała atmosfera

Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymają pamiątkowe zdjęcia, upominek i certyfikat uczestnictwa w podróży po świecie ze szkołą WELCOME

Zapraszamy wszystkie dzieci (także te, które nie lubią języka angielskiego).

Rezerwacja miejsca odbywa się na podstawie kolejności wpłat (200zł przy zapisie i 150zł najpóźniej do 15 lipca)

W przypadku rezygnacji po 15 lipca wpłata nie podlega zwrotowi