Summer Fun
LETNIE WARSZTAY JĘZYKOWE

Co roku w okresie wakacji zabieramy dzieci do różnych miejsc. Był już świat Disneya, Anglia i Australia a w tym roku udamy się do Stanów Zjednoczonych.

W atrakcyjny sposób chcemy pokazać naszym uczniom „małym podróżnikom” kraj, który znają tylko ze słyszenia – kraj kontrastów, gdzie historia przeplata się z teraźniejszością. Być może komuś dopisze szczęście i weźmie udział w prawdziwej turystycznej wycieczce do Ameryki Północnej i przekona się, czy ta zaimprowizowana w naszej szkole podróż ma swoje odbicie w rzeczywistości. Jeśli natomiast nie dojdzie do skutku, to mamy nadzieję, że organizacja tygodnia amerykańskiego z całą jej oprawą pozostawi ślad w pamięci dzieci i podsyci apetyt na dalsze zgłębianie wiedzy o kolejnych krajach.

5 intensywnych dni (całkowite zanurzenie w języku 10:30-16:30)
– codziennie pyszny obiad, gry i zabawy językowe
– 40h języka w ciągu tygodnia (40x45minut zajęć, czyli 2/3kursu rocznego)
– dwie grupy wiekowe
– małe grupy
– 2 turnusy i w każdym 2 grupy wiekowe

Ideą naszych warsztatów wakacyjnych jest stałe obcowanie z językiem angielskim i brytyjską kulturą oraz uzmysłowienie naszym uczniom, że praktyczną wiedzę językową można czerpać nie tylko z podręcznika, ale również przy pomocy gier, zabaw, ruchu, muzyki, plastyki, spacerów, gotowania, eksperymentów, itp.

Zpisy